czwartek, 18 kwietnia, 2024
kobietyKsiążkikulturaShort News

Buty mojego męża – spotkanie autorskie w Słońsku

Drugie wydanie książki „Buty mojego męża” od roku jest do kupienia w sieci i księgarniach, a od kilku tygodni dostępny jest też audiobook. Zainteresowani tematyką nałogów w rodzinie mogą sięgnąć po książkę, również dostępną w niektórych bibliotekach. 16 grudnia w Słońsku czytelnicy będą mogli też spotkać się z jedną ze współautorek „Butów”.

Chociaż materiał do książki powstał 20 lat temu i życie obu autorek po latach wygląda inaczej niż w książce, to problemy zawarte w niej są wciąż bardzo aktualne dla wielu osób. Jak i czy żyć z nałogowcem – to pytanie, które na bieżąco stawiają sobie tysiące osób.

Organizatorzy spotkania tak zapraszają na nie:

Nie dla każdego okres świąteczny jest powodem do radości i spokoju. Żyjąc z człowiekiem uzależnionym, nie można nie doświadczać strasznych skutków jego choroby. Uzależnienie to bowiem choroba, która dotyczy całej rodziny. Agnieszka i Anka poznały się dzięki mailowi zaufania w serwisie internetowym. Pisały do siebie kilka miesięcy, aż z ich listów wyłoniła się książka – ważna, mądra i pomocna dla tych, którzy cierpią z powodu nadużywania alkoholu przez ich bliskich.

Spotkanie odbędzie się 16.12.2022 o godz. 18:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Słońsku (województwo zachodniopomorskie). Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.