niedziela, 23 czerwca, 2024
Fresh NewskobietyKsiążkikultura

„Buty mojego męża” – pojawił się audiobook

„Kto lepiej zrozumie żonę alkoholika niż druga mężatka cierpiąca z powodu nadużywania alkoholu przez swego partnera?” – to słowa wprowadzające czytelnika w treść książki. Wydawnictwo „Saga” wzięło się za opracowanie i wydanie „Butów Mojego Męża. I tak po raz pierwszy powstał audiobook czyli już czwarte wydanie książki autorstwa tandemu Wasilewska&Wesołowska.

Wydawca tak pisze p „Butach”:

Kiedy osobie współuzależnionej wstyd prosić o wsparcie u psychologa czy psychiatry, pierwszym krokiem ku pozytywnej zmianie może być wymiana e-maili z inną osobą, na co dzień zmagającą się z tym samym problemem. Zamiast pochopnie oceniać wybory ludzi, których bliscy wpadli w nałóg alkoholowy, albo udawać, że w twoim otoczeniu nie ma nikogo szukającego pomocy w powrocie do normalnego życia, sięgnij po ten wyjątkowy terapeutyczny poradnik. Dzięki niemu zrozumiesz sekret prawdziwej kobiecej przyjaźni i uwierzysz, że można uporać się z traumą relacji małżeńskiej, w którą wkradła się niszcząca wszystko słabość do napojów wysokoprocentowych.

Audiobook „Butów”

Pierwsze wydanie wspólnej książki Anny Wasilewskiej i Agnieszki Wesołowskiej miało miejsce ponad 18 lat temu. Po latach ukazało się drugie polskie wydanie, dzięki wydawnictwu Bibliotekarium. W międzyczasie pojawiła się bułgarska edycja „Butów”. Potem jeszcze wyszedł e-book, a przed kilkuma dniami „Saga” wypuściła audiobook.

Książkę w wersji czytanej kupić można m.in. TU i przy okazji przesłuchać jej fragment. Książkę czyta Monika Piasecka. W wersji drukowanej kupić ją można poprzez stronę bibliotekarium.pl, poprzez bonito.pl, książka znajduje się też w sprzedaży w tradycyjnych księgarniach. Okładki obu wersji różnią się, choć łączy je ten sam motyw – obraz dwóch kobiet w dwóch różnych światach, ale stanowiących w rzeczywistości swoje odbicie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.