niedziela, 23 czerwca, 2024
Bez kategorii

Poszukiwani: redaktorzy, dziennikarze i publicyści

Od pewnego czasu nosiłam się z myślą stworzenia własnego medium, które byłoby niezależnikiem informacyjnym i opiniotwórczym. Właśnie powstało Cybermedium.pl.

Będzie tu o prawie, w tym prawach człowieka, zdrowiu (w tym o boreliozie), bezpieczeństwie (prywatności, ochronie danych itp – bo na tym się nieźle znam), historii i trochę literatury. Może być też o kobietach, o dzieciach, o psach i kotach, o zielonej żabce skaczącej po dróżce i o tym, co, który z autorów będzie mieć ciekawego do powiedzenia.

KTO CHCE I CZUJE SIĘ NA SIŁACH, by publikować swoje treści, które mogą zainteresować innych, proszony jest o zgłoszenie się (kontakt na końcu artykułu). Nie jest wymagane doświadczenie w dziennikarstwie internetowym ani w ogóle jakimikolwiek innym, ale jest wymagane:

👉 przyzwoite pióro (lepiej prosto niż z ozdobnikami),

👉 otwarta głowa,

👉 nieufność wobec plotek i niepotwierdzonych informacji,

👉 umiejętność korzystania ze źródeł i weryfikacji informacji,

👉 rzetelność.

Niczego nie narzucam, ale jeśli się ktoś zadeklaruje, że będzie pisać jeden tekst na tydzień, to fajnie by było, żeby się tego trzymał. Lepiej zadeklarować jeden tekst na miesiąc i wrzucić dwa, niż przysiąc dwa dziennie i nie wrzucać nic.

Nie oferuję nic, prócz wsparcia mentalnego, ale obiecuję, że gdy pojawi się pierwsze 12 groszy, podzielę się nimi z autorami. Chętni proszeni są o zgłaszanie się w wiadomościach prywatnych poprzez profil na FB.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.