piątek, 24 maja, 2024
KsiążkiLekkie czytanieShort News

Ukazała się książka naszego redaktora. Refleksy Czasu już dostępne

Profesor Wojciech Nowakowski przez wiele miesięcy publikował u nas swoje felietony. Część z nich właśnie została wydana. Książka „Refleksy Czasu” już jest dostępna u autora.

Wojciech Nowakowski, autor Cybermedium, od lat pracuje nad swoim autorskim blogiem. Cyfrowe „Refleksy Czasu” teraz zyskały formę książki, takiej analogowej – z kartkami, drukiem i okładką.

Niektóre z tych felietonów znalazły się w Cybermedium.

Oto jak autor sam pisze o swojej książce:

W książce do przeczytania 36 felietonów na 165 stronach z wieloma ilustracjami w szarościach i linkami QR. Aktualne, albo aktualnie napisane.

Tytuły felietonów: Zalewajka, Dr Braun i rakiety, Zamknięcie wodne, Woźniaki, Maestro, Stanisław Tym, Satan, Pan Krzysieniek, Problem żydowski?, Biden i internet, Jak działa ścierka, Beztroskie lata, Walc nr 2, Koniec kruzów?, Arystokrata słowa, Częstotliwości, Dawno w Polsce, Lusławice 1960, Walc nr 1, Maestro to kto?, Lody i dziewczynka, Adršpach. Dane 2x, Śruby? Co to?, Enigma. A potem?, 1 2 3 maja!, On i One, Peru i Polska, 5G-To już 140 lat!, Zakopane w Miedziance, Extra Modern Art, 13-zgłoskowce-Analiza, BIG Data. Co to?, Malicki, Nic nie jest cyfrowe!, Ransomware, Emeryci technologii.

Książka do nabycia jest u autora poprzez Allegro Lokalnie. Cena – tylko 16,80. Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.