piątek, 21 czerwca, 2024
Fresh NewsKsiążki

Tajemnice Świata, książka naszego redaktora, już w druku!

Tajemnice Świata. Czarne na białym, ale za to z kolorową, lakierowaną okładką. I to prawdopodobnie w końcu października lub na początku listopada. Na dodatek nasz autor, Wojciech Nowakowski, drukuje je we własnym wydawnictwie.

Jak mówi sam autor, nasz zasłużony redaktor, Wojciech Nowakowski, duże wydawnictwa żyją dziś głównie ze sprzedaży książek dla dzieci, bestsellerów zagranicznych oraz – rzadziej – krajowych przebojów.

Bardzo wiele mniejszych wydawnictw, żyje z tego, że licznym piszącym oferują wydanie nakładu książki za pieniądze z góry, zwykle za kilka tysięcy złotych. Autorzy płacą, ich książka wydawana jest na przykład w stu egzemplarzach i… kończy żywot. Jedynym zarabiającym w tej akcji jest wydawnictwo, dzięki tej pierwszej wpłacie. A autorzy też często są zadowoleni, że wydali książkę. Dystrybucja? Niekoniecznie.

Nasz autor mógł wydać swoją książkę sam. Od ponad 30 lat wydaje przecież we własnej firmie foldery, ulotki i… książki. Więc jak tu sobie nie wydać?

Jest, już w druku pierwsza pozycja: Tajemnice Świata. Liczy 234 strony. W załączonym linku 44-stronicowy trailer z pierwszych stron rozdziałów. Zajrzyjcie TUTAJ.

Książka będzie sprzedawana i przesyłana listem poleconym w cenie 28,90 PLN plus 7,00 za przesyłkę pocztową Poczty Polskiej. Będzie też na Allegro.

Redakcja zachęca do lektury wstępu (trailera) i do zakupu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.