poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
bizInternetLekkie czytanietech

Zostań Jezusem, już na Boże Narodzenie 2022

I ty możesz zostać Jezusem. Można zostać Zbawicielem i to już od narodzin aż do zmartwychwstania. Można dokonywać cudów, rozmawiać z postaciami biblijnymi, przemieszczać się po Ziemi Świętej od Jerozolimy do Galilei. Zostań Jezusem. W grze. Gra nazywa się „Jestem Jezusem Chrystusem” i jej premiera zapowiadana jest na Boże Narodzenie 2022.

To będzie symulator Jezusa i każdy, kto kupi grę, będzie mógł się w niego wcielić. Możecie liczyć na chrzest, cuda, ukrzyżowanie i zmartwychwstanie. Miejmy nadzieję, że również na wniebowstąpienie. Co wiemy więcej o grze?

Bycie Jezusem dla każdego

Ten, kto nastawia się, na dokonanie zmian w życiorysie Mesjasza i ominięcie nieprzyjemnego ukrzyżowania – źle myśli. Ale powalczyć z szatanem, owszem, można.

Gracze, korzystając z gogli VR, przechodzą każdą znaną część życia Jezusa. Gra zaczyna się od poszukiwania Jana Chrzciciela. Gracz wciela się od razu w głównego bohatera i pyta ludzi, gdzie może znaleźć Chrzciciela. Jezus podczas podróży w wirtualnej Galilei, niszcząc wirusy, zamienia wodę w wino i – na to pewnie wszyscy czekali – rzuca kulami ognia w diabła. Można też zdobyć cudowne artefakty, dokonywać kolejnych cudów spoza biblijnego scenariusza i nauczać.

Za wyprodukowaniem gry stoją SimulaM i PlayWay.

Zrzut z ekranu z zapowiedzi gry na Steamie pokazuje, że w jednej z przygód Jezus unosi się nad ognistą powierzchnią – może to piekło?

Premiera planowana jest na Boże Narodzenie 2022.

Zrzut z ekranu udostępniony przez Steam

Zdjęcie okładkowe Helena Mohlin z Pixabay

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.