piątek, 24 maja, 2024
bezpieczeństwodzieciLekkie czytanieprawospołeczeństwo

„Byłem zestresowany” kiepskim wytłumaczeniem dla obnażania się koło żłobka

Zestresowany – tak określa się konserwatywny republikański kandydat do rady okręgu Maricopa w Arizonie, gdy pyta się go o powodu jego zachowania. Randy Gene Kaufman właśnie startuje w wyborach do okręgu. Tzn. startował. Zanim nie został złapany na masturbacji w pobliżu lokalnego żłobka.

Randy Gene Kaufman ma pewnie prawo czuć się zestresowany. Kampanię wyborczą określił jako sytuację, w której „dużo się dzieje”. Do niedawna pracował w bardzo stresującym zawodzie, był bowiem strażnikiem więziennym.

Powstaje jednak pytanie, czy ta skala stresu usprawiedliwia masturbowanie się w ciężarówce, zaparkowanej w pobliżu żłobka miejskiego. Czy w ogóle jakiś rodzaj stresu usprawiedliwia takie zachowanie?

Zestresowany konserwatysta ze spodniami opuszczonymi do kolan

Fakt obnażania się jest bezdyskusyjny, jak również tego, że na obnażaniu Kaufman nie poprzestał. Mężczyznę przyłapał miejscowy policjant i w raporcie dokładnie opisał co i gdzie zobaczył. Kaufman siedział w ciężarówce, zaparkowanej dokładnie 190 stóp czyli około 60 metrów od żłobka i placu zabaw, gdzie akurat bawiło się kilkoro dzieci. Siedział ze spodniami spuszczonymi do kolan i był w trakcie manipulowania przy genitaliach, gdy policjant zapytał, co Kaufman robi.

Kandydat na lokalnego polityka z miejsca zalał się wyrzutami sumienia. Opowiedział jak to przez 30 lat pracował w więzieniu, przyznał, że to co zrobił jest złe, a potem dyskretnie zapytał, czy mógłby policjantowi coś powiedzieć „poza protokołem”. To nieoficjalne zeznanie również zostało zapisane przez funkcjonariusza: Kaufman powiedział bowiem, że zna lokalnego szefa policji i już niedługo się z nim spotka.

Rodzina zagrożona przez lewicę!

Zanim mężczyznę przyłapano bez majtek w sąsiedztwie dzieci, prowadził kampanię wyborczą – również na FB (strona już niestety nie działa). Niecałe pół roku temu na profilu oburzał się, jak bardzo bezpieczeństwo dzieci („naszych dzieci”) zagrożone jest przez „postępową lewicę”. Wcześniej dał się poznać, jako antypandemista, antymaseczkowiec, antyszczepionkowiec, antyaborcjonista oraz wielki zwolennik byłego prezydenta, Donalda Trumpa.

Jak podaje VICE.com, ostatnim wpisem Kaufmana na stronie na FB była deklaracja:

Nigdy nie przestanę walczyć o ochronę Konstytucji Stanów Zjednoczonych i wartości, które czynią Amerykę największym krajem na świecie.

Pozostaje mieć nadzieję, że jeszcze będzie mieć okazję o ochronę wartości. Może to robić m.in. poprzez zwalczanie praktyk publicznego obnażania się masturbowania, zwłaszcza w pobliżu żłobków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.