sobota, 20 lipca, 2024
dzieciFresh News

Chodź na 100 z Walking Lovers i wesprzyj UNICEF

Już 2 października Walking Lovers, czyli Justyna i Robert Korzeniowscy, zapraszają do świętowania swoich wspólnych, setnych urodzin. Tego dnia wszyscy chętni mogą dołączyć i wspólnie przejść 100×100 metrów lub skoczyć ze spadochronem. Jak nie spudłować z urodzinowym prezentem? Zamiast kwiatów można podarować Walking Lovers #PrezentyBezPudła i wesprzeć działania UNICEF.

Robert Korzeniowski jest jednym z Ambasadorów Dobrej Woli UNICEFu. Od lat angażuje się w akcje charytatywne niosące pomoc potrzebującym. Na świętowanie wspólnych urodzin Justyna i Robert zaprosili swoich przyjaciół, postaci ze świata sportu, kultury i mediów oraz wszystkich fanów, którzy chcieliby aktywnie spędzić z nimi ten dzień. Będą to m.in. Odetta Moro, Andrzej Supron czy Paweł Nastula.

Czy będziecie tam też i wy?

Razem z Walking Lovers

2 października o godz. 9:00 na terenie Stadionu „Podskarbińska” – OSiR Praga-Południe w Warszawie odbędzie się spotkanie, podczas którego Walking Lovers przejdą wspólnie 100×100 metrów. W drugiej części dnia, jubilaci pojadą do Chrcynna, gdzie na terenie Aeroklubu Warszawskiego oddadzą wspólny skok ze spadochronem. Skoki spadochronowe od lat są sportową pasją Justyny, która zanim zaczęła uprawiać walking, indywidualnie zaliczyła ich blisko 200.

To idealna okazja do treningu z jubileuszową parą, a przede wszystkim do pomocy potrzebującym w ramach akcji UNICEF. Z okazji swoich urodzin, Justyna i Robert zachęcają wszystkich, by – zamiast im – podarować prezenty potrzebującym, wspierając inicjatywę UNICEF Prezenty Bez Pudła.

Prezenty bez Pudła to produkty humanitarne dostarczane przez UNICEF najbardziej potrzebującym dzieciom i ich rodzinom. To oryginalny sposób na wsparcie działań UNICEF, który łączy chęć pomagania z przyjemnością obdarowywania prezentami. Pomoc jest realna, ponieważ zakupione produkty UNICEF wysyła tam, gdzie są najbardziej potrzebne. Prezenty bez Pudła to wyjątkowe podarunki, sprawiające radość i w prosty sposób, by zrobić dla innych coś dobrego.

Wystarczy wybrać na stronie UNICEF Prezent bez Pudła spośród dostępnych kategorii – edukacja, zdrowie, żywienie – każdy sam decyduje, który rodzaj pomocy jest mu najbliższy! Następnie należy dokonać płatności, a UNICEF dostarczy wybrany produkt dziecku, które najbardziej go potrzebuje! Po zakupie można także automatycznie wygenerować certyfikat zakupu, a potem wręczyć go parze jubilatów.

Nie trzeba być w Warszawie

Każdy, kto nie będzie mógł towarzyszyć Justynie i Robertowi na żywo, może dołączyć do akcji wirtualnie, tak jak zrobią to np. Maciej Orłoś, Artur Partyka, Mariusz Czerkawski, Artur Żmijewski czy Jacek Wszoła, i przejść dowolną liczbę „setek”, dając znać w komentarzu na kanale Walking Lovers i w swoich social mediach. Warto przy tym pamiętać, aby oznaczyć akcję – #moja100zWalkingLovers i #PrezentyBezPudła tak, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o inicjatywie. Dla osób, które pojawią się na treningu, zwieńczeniem wysiłków będzie wręczenie pamiątkowych dyplomów przez jubilatów oraz rozlosowanie gadżetów Walking Lovers.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.